AB Grup Holding, inşaat sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında yatırımcı olarak temalı, sektörde ilk kez hayata geçirilen, farklı sosyal donatılara sahip, yüksek kalitede, nitelikli konut projelerine imza atmaktadır. Edindiği tecrübeler doğrultusunda, geliştirdiği inşaat projelerinin modern kent yaşamının beklentilerini karşılayan konforlu, çevreci, güvenli ve huzurlu yaşam alanları kurdu. Kuruluşundan bugüne sürekli yenileşme ve sağlıklı büyüme prensibiyle hareket eden AB Grup Holding, her zaman en iyisini üretmek için çalışmaya ve yükselmeye devam ediyor.

Yürütülen inşaat projelerini sektörde farklı kılan özelliklerinin başında; lokasyon avantajları, zengin yeşil alan ve sosyal donatıları, yüksek yatırım değeri, etkin satış sonrası hizmet ağı, kaliteli ve güvenilir marka bilinirliği gelmektedir.

Güçlü Yanlarımız

Liderlik

Faaliyet gösterdiği alanlarda pek çok öncü ve yenilikçi projeye imza atması ve faaliyet performansında yüksek ve istikrarlı artış, bulunduğu sektörlerde AB Grup Holding lider konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Her projeyi ayrı bir tecrübe olarak kabul edip gereken dersleri çıkaran öğrenen bir kurum olarak AB Grup Holding; kendisini sürekli geliştirmekte ve bu tecrübelerin genç kuşağa aktarılması için özel stratejiler uygulamaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörlerdeki ve piyasalardaki güçlü itibarı, uzun süreli ve kalıcı işveren, müşteri, tedarikçi, vb. tüm paydaşları ile ilişkileri, iş ahlakı ve üstlenmiş olduğu stratejik projeler ile konumlandığı sektörler AB Grup Holding rakiplerinden ayrıştırmaktadır.

Değişen, gelişen ve daha kompleks hale gelen günümüz iş dünyasında; AB Grup Holding, rekabetçi avantaj elde edip korumak için inovasyon kapasitesini her geçen gün geliştirerek müşteri ve pazar ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştirmeye çalışmaktadır.